آخرین مطالب

سیاسی

سفیر جدید عراق با سفیر ایران دیدار کرد

تبسم مهر - سفیر جدید عراق در ایران در آستانه عزیمت به محل ماموریت خود امروز با حضور در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با سفیر کشورمان دیدار کرد.

بختیار: زیر پاگذاشتن منافع ملی با اختلاف نظرهای جناحی، خیانت به نظام است

تبسم مهر - یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در شرایط جنگ اقتصادی بیش از هر زمانی به همفکری و همکاری جناح‌های سیاسی نیاز داریم، گفت: قطعاً زمانی که اختلاف نظرهای جناحی، منافع ملی را زیرپا می‌گذارد و در دعواهای بین جناح‌های سیاسی منافع ملی فراموش شود، خواسته یا ناخواسته افرادی که دست به این تفرقه می‌زنند خائن به انقلاب، نظام و خون شهدا هستند.

حجتی: قانونگذار برای جرم زدایی از برخی رفتارها دست به کار شود

تبسم مهر - یک وکیل دادگستری در رابطه با عفو گسترده محکومان به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب، گفت: عفو این تعداد از محکومان در یک فقره عفو سالیانه، حکایت از تکثر عناوین مجرمانه در قوانین کیفری ایران دارد و ضروری است که قانونگذار هرچه زودتر برای جرم زدایی از برخی رفتارها که خللی به نظم عمومی جامعه وارد نمی‌آورد دست به کار شود.

پیشرفته‌ترین زیردریایی ایران مجهز به فناوری‌های نوین و بومی است

تبسم مهر - بندرعباس- ایرنا- رییس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: زیر دریایی فاتح از ابتدای سال ۸۷ براساس نیاز نیروی دریایی راهبردی ارتش و در قالب طرح‌های تحت ولایت در دستور کار این سازمان قرار گرفت و برای ساخت آن از فناوری‌های نوین و بومی بکار رفته است.

رسانه بیشتر به معنای آزادی بیشتر نیست

تبسم مهر - تهران- ایرنا- یک دانشجوی دکتری علوم سیاسی دانشگاه امام صادق گفت: از منظر آیت‌الله خامنه‌ای رسانه بیشتر آزادی بیشتر نیست و گاهی غوغاسالاری رسانه‌ای به دلیل این است که صدایی شنیده نشود.

انتقاد از بی تفاوتی پاکستان در مقابله با تروریسم

تبسم مهر - تهران- ایرنا- رفتار اسلام آباد در مقابله با تروریست‌ها به گونه ای بوده که موجب نارضایتی کشورهای همسایه اش شده است؛ تهران، دهلی نو و کابل به شدت منتقد بی تفاوتی و سیاست‌های اسلام آباد هستند که محیط امنی را برای تروریست‌ها ایجاد می‌کند.

زیردریایی فاتح عنصر مهم امنیت ملت ایران است

تبسم مهر - بندرعباس- ایرنا- وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: زیر دریایی فاتح در دفاع و تامین امنیت ملت ایران یک عنصر مهم و تاثیرگذار است.

با وحدت،تلاش و امید به آینده از مشکلات عبور می‌کنیم

تبسم مهر - بندرعباس - ایرنا- رییس جمهوری گفت: باید همه شرایط امروز کشور را که تحمیل یک جنگ اقتصادی از سوی دشمنان است، درک کنیم و بی تردید با وحدت،تلاش وامید به آینده از مشکلات عبور می‌کنیم.

۲۲ طرح دریایی و بندری در هرمزگان بهره برداری شد

تبسم مهر - بندرعباس- ایرنا- با ابلاغ دستور رییس جمهوری از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس و با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل بنادر و دریانوردی در پیشرفته‌ترین پایانه کانتینری ایران در بندرشهید رجایی، بهره برداری همزمان از ۲۲ طرح دریایی و بندری هرمزگان آغاز شد.

همه از ارز تخصیص‌یافته به کالاهای اساسی بهره می‌برند الا مردم

تبسم مهر - نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز بیش از ۹۰ درصد نیازمندان قادر به تأمین گوشت یارانه‌ای نیستند، گفت: یارانه کالاهای اساسی به جیب دلالان و قاچاقچیان می‌رود و همه از ارز تخصیص‌یافته به این بخش بهره می‌برند الا مردم.

تعویق سفر رئیس جمهور به سیرجان

تبسم مهر - سفر حجت الاسلام حسن روحانی به سیرجان برای افتتاح چند طرح عمرانی، به تعویق افتاد.

وقت آن است اروپا برای شنا کردن خیس شود

تبسم مهر - وزیر خارجه کشورمان پس از شرکت در کنفرانس امنیتی مونیخ توییتی را در این ارتباط با توجه به سخنان خود در این کنفرانس منتشر کرد.

تشکیل نشست کارگروه پارلمان آسیایی به ریاست ایران

تبسم مهر - در ادامه نشست کمیته دائمی امور فرهنگی و اجتماعی مجمع مجالس آسیایی در بانکوک، نشست کارگروه بررسی تشکیل پارلمان آسیایی (AP) به ریاست کوهکن عضو گروه APA مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

سفر روحانی به سیرجان به تعویق افتاد

تبسم مهر - سفر رئیس‌جمهور به شهرستان سیرجان به دلیل اختلال در تست نهایی یکی از طرح‌های اصلی که قرار بود به بهربه‌برداری برسد، به زمان دیگری موکول شد.

کشورهای منطقه نیاز به حضور قدرت‌های غیرمنطقه ای ندارند

تبسم مهر - بندرعباس- ایرنا- رییس جمهوری با بیان اینکه امروز ایران می‌تواند قدرت منطقه باشد، گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران و کشورهای دوست در کنار همدیگر یک قدرت دفاعی سرافراز در آبهای منطقه هستند و نیازی به متجاوزان و حضور نامشروع قدرت‌های غیرمنطقه ای ندارند.

آمریکا برای زیر سوال بردن مشروعیت ایران تلاش می‌کند

تبسم مهر - تهران- ایرنا- استاد دانشگاه تهران معتقد است: یکی از سبک‌های سیاست خارجی آمریکا این است که وقتی با حکومتی مشکل پیدا می‌کند برای زیر سوال بردن مشروعیت آن تلاش و در مورد ایران هم این گونه عمل می‌کند.

سفر رئیس جمهوری به سیرجان به تعویق افتاد

تبسم مهر - کرمان - ایرنا- سخنگوی مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: سفر حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری به شهرستان سیرجان لغو و به روز دیگری موکول شد.

ظریف: اروپا مقابل یکجانبه گرایی آمریکا بایستد

تبسم مهر - تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه در حساب توییتر خود نوشت: وقت آن است اروپا برای شنا کردن خیس شود، وقتی می‌خواهد مقابل یکجانبه گرایی آمریکا بایستد.

سفر رییس جمهوری به سیرجان به تعویق افتاد

تبسم مهر - تهران - ایرنا - سفر حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری به سیرجان برای افتتاح چند طرح عمرانی به تعویق افتاد.

رعایت مصالح ملی یا طرح توهمات شخصی

تبسم مهر - تهران-ایرنا-خبرجمع آوری امضا توسط اعضای فراکسیون ولایی مجلس برای طرح استیضاح رئیس جمهوری در حالی امروز منتشر شد که اعضای این فراکسیون، ضمن بی اطلاعی ازآن، موضوع را درصورت صحت، شخصی دانسته و تاکید کردندکه نه تنها خودشان نظر مساعدی نسبت به آن ندارند، بلکه دیگران را هم منع می‌کنند.

نشست کارگروه پارلمان آسیایی به ریاست ایران برگزار شد

تبسم مهر - تهران- ایرنا- در ادامه نشست کمیته دائمی امور فرهنگی و اجتماعی مجمع مجالس آسیایی در بانکوک، نشست کارگروه بررسی تشکیل پارلمان آسیایی (AP) به ریاست آقای کوهکن عضو گروه APA مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

تاج زاده: باید با خشونت ورزی و جنگ طلبان کاخ سفید مرزبندی داشته باشیم

تبسم مهر - تهران - ایرنا - یک فعال سیاسی اصلاح طلب با تاکید بر این که موافق موازنه مثبت است، گفت: باید هم با خشونت ورزی و هم با ترامپ و جنگ طلبان کاخ سفید مرزبندی داشته باشیم.

بررسی کارشناسی لوایح مرتبط با اف ای تی اف ادامه دارد

تبسم مهر - تهران- ایرنا- عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: معتقدم نیازی به شفافیت آرا اعضا مجمع تشخیص مصلحت نیست؛ چرا که رهبری این اعضا را انتخاب می‌کنند، به همین دلیل نظر اعضا برای ما قابل قبول است و اکنون بررسی کارشناسی درباره لوایح اف ای تی اف نیز ادامه دارد.

دولت بدهی خود را با فروش نفت تسویه می‌کند

تبسم مهر - بر اساس مصوبه امروز مجلس، به دولت اجازه داده شد بدهی‌های قطعی خود به اشخاص حقیقی، حقوقی، تعاونی و خصوصی را از محل تحویل نفت خام تسویه کند.

زیردریایی فاتح قابلیت شلیک موشک‌های کروز ضدکشتی را دارد

تبسم مهر - وزیر دفاع با اشاره به ویژگی‌های زیردریایی فاتح گفت: نکته مهم این است که این زیردریایی علاوه بر قابلیت پرتاب اژدر، توانایی شلیک موشک‌های کروز ضدکشتی را دارد که برای اولین بار در کشور انجام شده است.

لاریجانی: با متخلفان حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان برخورد می‌شود

تبسم مهر - رئیس مجلس گفت: موضوعات تروریستی را در شورای عالی امنیت ملی پیگیری می‌کنیم و بحث هایی در این مورد انجام شده و با متخلفان حادثه ترویستی سیستان و بلوچستان برخورد می‌شود.

قدرت ما تهدیدی برای دیگران نیست

تبسم مهر - رئیس جمهور گفت: قدرت ما تهدیدی برای دیگران نیست اما روشن است توانمندی قدرت ما در برابر آنهایی که چشم طمع به سرزمین ما دارند بازدارنده است و باید بازدارنده باشد.

اقدامات دیپلماتیک باید ریشه تروریسم در مناطق مرزی را بخشکاند

تبسم مهر - نماینده مردم تهران در مجلس ضمن محکومیت حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان گفت: اقدامات دیپلماتیک، اطلاعاتی و عملیاتی باید به گونه ای برنامه ریزی شود که ریشه تروریسم در مناطق مرزی خشکانده شود.

ثبات نسبی در نرخ ارز ایجاد شده/پیش‌بینی صادرات ۲۵۰ میلیون دلار لوازم خانگی

تبسم مهر - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: نگرانی در مورد تولید لوازم خانگی وجود ندارد و صادرات لوازم خانگی امسال و سال آینده تقویت خواهد شد، بنابراین اظهارنظر واحد صنفی غیرکارشناسی بوده و مجلس پیگیری می‌کند که مشکلات صنف لوازم خانگی برطرف شود.

تردید در مدرک تحصیلی رحمانی و شریعتمداری

تبسم مهر - معاونت حقوقی وزارت علوم در نامه‌ای به معاونت نظارت مجلس شورای اسلامی مدعی شده است که شبهاتی در مدارک تحصیلی محمد شریعتمداری وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی و رحمانی وزیر صنعت وجود دارد.

سفیر پاکستان به وزارت امور خارجه احضار شد

تبسم مهر - سخنگوی وزارت امور خارجه از احضار سفیر پاکستان در تهران به وزارت امور خارجه در پی حادثه تروریستی ۲۴ بهمن ماه در سیستان و بلوچستان خبر داد.

توان ایران در صنعت موشک افزایش یافته است

تبسم مهر - دریا اورس گفت: توان ایران در صنعت موشک افزایش یافته و جمهوری اسلامی از این فناوری به عنوان یک ابزار بازدارنده و غیر تهاجمی استفاده می‌کند.

نظرات غیرکارشناسانه درباره افزایش قیمت لوازم خانگی، برای خالی شدن انبارهای تولیدکنندگان است

تبسم مهر - پور ابراهیمی گفت: اظهار نظر یکی از مسئولان واحدهای صنفی در صحن علنی مجلس مطرح شد که نظر غیرکارشناسانه‌ای در مورد لوازم خانگی داشته است.

ضعف اطلاعاتی عامل بروز حادثه تروریستی زاهدان بود

تبسم مهر - سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگرچه طی ماه‌های اخیر تعداد قابل توجهی از حرکات تروریستی را توانسته‌ایم خنثی کنیم، اما وقوع حادثه زاهدان به دلایلی چون ضعف اطلاعات بود.

اعزام هیئتی از پاکستان به ایران برای بررسی حادثه زاهدان

تبسم مهر - وزیر امور خارجه پاکستان با بیان اینکه یک هیئت تخصصی امروز برای گفتگو با مقامات ذیربط به ایران اعزام خواهند شد، گفت: پاکستان آماده هرگونه همکاری برای بررسی حادثه تروریستی زاهدان است.

نحوه تسویه بدهی‌های دولت مشخص شد

تبسم مهر - نمایندگان مجلس به دولت اجازه دادند تامبلغ چهارصد هزار میلیارد ریال از خالص بدهی‌های خود به اشخاص حقیقی، حقوقی را از محل تحویل نفت به این اشخاص براساس قیمت بورس تسویه کند.

قدرت ایران می‌تواند قدرت منطقه باشد

تبسم مهر - رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه قدرت امروز ایران می‌تواند قدرت منطقه باشد، گفت: هیچ گاه قدرت ایران در این حد در دهه‌های اخیر نبوده است.

زیر دریایی«فاتح» مجهز به موشک کروز ضدکشتی است

تبسم مهر - وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: زیر دریایی«فاتح» علاوه بر قابلیت پرتاب اژدر، توانایی شلیک موشک‌های کروز ضد کشتی را دارد که برای اولین بار در کشور انجام شده است.

تجهیز زیردریایی «فاتح» به موشک کروز نصر

تبسم مهر - فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: موشک زیردریایی فاتح موشک کروز نصر نام دارد که در پروژه جاسک ۲ به نتیجه رسیده و با موشک نصر که قبلاً ساخته شده در تمام زمینه‌ها متفاوت است.

رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها: دستگاه‌های اجرایی در راستای &#۱۷۱;گام دوم انقلاب&#۱۸۷; با جامعه علمی همکاری کنند"

تبسم مهر - رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها از دستگاه‌های اجرایی درخواست کرد در راستای تحقق اهداف مندرج در بیانیه گام دوم نهایت کمک و همکاری را با جامعه علمی و دانشگاهی کشور داشته باشند.

زیردریایی پیشرفته فاتح به ناوگان نیروی دریایی ارتش ملحق شد‌

تبسم مهر - نخستین زیردریایی نیمه‌سنگین ساخت ایران با عنوان "فاتح" با حضور رئیس‌جمهور، فرمانده کل ارتش، وزیر دفاع و جمعی از مسئولان کشوری و لشکری به ناوگان نیروی دریایی ارتش پیوست.

رسیدگی به اتهامات حسین فریدون در ایستگاه آخر؛ از تحصیل توصیه‌ای تا ارتباط با بدهکاران بانکی

تبسم مهر - سخنگوی دستگاه قضایی امروز گفته است که رسیدگی به اتهامات برادر رئیس‌جمهور از اسفند ماه آغاز می‌شود، در گزارشی به جزئیاتی از اتهامات "حسین فریدون" پرداخته شده است.

گزارش واجا و اطلاعات سپاه به مجلس/ "حمایت اطلاعاتی عربستان و امارات" از تروریست‌ها قطعی اعلام شد

تبسم مهر - عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی جزئیات جلسه این کمیسیون با مسئولان ذی‌ربط درباره حادثه تروریستی زاهدان را تشریح کرد.

وزیر خارجه پاکستان: آماده مبارزه مشترک با گروه‌های تروریستی هستیم

تبسم مهر - شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه پاکستان دقایقی پیش در تماس تلفنی با ظریف ضمن ابراز هم‌دردی، تسلیت و محکوم کردن شدید حادثه تروریستی اخیر، تاکید کرد پاکستان آماده مبارزه مشترک با گروه‌های تروریستی است.

آخرین اخبار

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور

ترتیل صفحه 582 قرآن باصدای استاد پرهیزکار+صوت و متن آیات

تلاش و کار بیشتر از نکات بارز مد نظر رهبری است/ شفاف‌سازی مهم‌ترین وظیفه رسانه‌ها

«نامیرا» نمایشی معناگرا و قابل ارائه در سطح بین‌الملل است

از دهلوی تا ویوالدی به روایت ارکستر مجلسی صهبایی

تغییر شبانه داور پرسپولیس و پدیده شهرخودرو!

تراکتورسازی ترین‌های هفته را درو کرد/ فرکی ناکام هفته شد

دوئل منصوریان با طارمی و دوستان قطری‌!/ تکیه سایپا بر غیرت و تعصب ایرانی

قوی سپیدخزر در کویر!/ نبرد مربیان لیگ برتری در کرج

توقف بدهنگام شاگردان آنچلوتی مقابل تورینو /صدای گل از سن پائولو نیامد

تساوی میانه جدولی‌ها در بنیتو ویامارین

سن‌ژرمن یک گام دیگر به قهرمانی زود‌هنگام نزدیک‌تر شد/سن‌اتین دیگر قربانی پاریسی‌ها

طالبی: الغرافه با طارمی و اسنایدر یک بسته رؤیایی دارد/ ذوب‌آهن باید باهوش بازی کند

پیاتک از رکورد بالوتلی گذشت+عکس

رکورد جدید یوونتوس در تاریخ سری آ؛کسب 66 امتیاز از 24 بازی+عکس

قاسمپور: سایپا مقابل الریان شانس پیروزی دارد

فروردین: نباید با هر اتفاق به سمت داور حمله کرد/داوران برای قضاوت خوب نیاز به آرامش دارند

امیر خانزادی: منطقه برای برقراری امنیت به حضور بیگانگان نیاز ندارد/امیر رستگاری: ساخت زیردریایی بعثت و ناوشکن 6500 تُنی در دستور کار است

سفیر جدید عراق با سفیر ایران دیدار کرد

ظریف پس از رایزنی‌های فشرده در مونیخ به تهران بازگشت

برجام ماردوش/ تخلف آزادفروشی خودرو/ گَردُ و خاکِ ظریف/ فاتح ایرانی در خلیج فارس

مخالفت لبنان با حضور نیرو‌های ترکیه در شمال سوریه

حمله توپخانه‌ای رژیم صهیونیستی به مقر حماس در غزه

گسترش اعتصاب غذای زندانیان اندیشه در زندان‌های رژیم سعودی

شکست تروریست‌های داعش در خانقین عراق

ناپولی 0 - تورینو 0/ پارتنوپی از نبرد برای قهرمانی انصراف داد

سلیمانی: برای گرفتن میزبانی مسابقات جهانی رایزنی می‌کنیم/ تعداد کورت‌های اسکواش 2 برابر شده است

اینتر 2 - سمپدوریا 1/ پیروزی نراتزوری در غیاب کاپیتان خلع شده

سن اتین 0 - پاری سن ژرمن 1/ امباپه جور مصدومیت نیمار و کاوانی را کشید

خورشیدی جایگزین فغانی شد!