آخرین مطالب

اقتصادی

سهم ۶ درصدی تجارت دریایی منطقه در بندر شهید رجایی/ فاصله بسیار زیاد ایران با سند چشم‌انداز کشور

تبسم مهر - نماینده مجلس گفت: بندر کوچک امارات ۶۰ درصد تجارت و بندر شهید رجایی به عنوان بزرگ‌ترین بندر کشور تنها ۶ درصد تجارت دریایی منطقه را بر عهده دارد.

تلاش کردند به بهانه پالرمو بازار ارز را دچار نوسان کنند

تبسم مهر - رئیس کل بانک مرکزی گفت: عواملی که علاقه‌مند بر هم زدن بازار ارز و ایجاد نوسان در آن هستند، تلاش کرده‌اند بر موج افزایشی سوار شده و نوساناتی، هر چند اندک در بازار ایجاد کنند.

۴.۲۴۹ میلیارد تومان فقط مختص یارانه نقدی نیست

تبسم مهر - رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: رقم ماهانه ۴.۲۴۹ میلیارد تومانی یارانه‌ها صحیح است، اما فقط مربوط به یارانه ۴۵.۵۰۰ تومانی که به ۷۸ میلیون نفر پرداخت می‌شود، نیست.

سایپا نسبت به هفته گذشته ۴۵ درصد رشد تولید داشت

تبسم مهر - سایپا در هفته گذشته به صورت میانگین روزانه ۲۰۶۲ دستگاه خودرو تولید و به بازار عرضه کرده است که این تعداد نسبت به هفته ما قبل ۴۵ درصد رشد نشان می‌دهد.

ترس‌ها و درس‌های یک سقوط

تبسم مهر - یاسوج- ایرنا- ساعت ۹:۳۴دقیقه صبح ۲۹ بهمن ۹۶ هواپیمای تهران-یاسوج در آسمان از رادار محو شد. نه جرات اعلام سقوط بود و نه در رادار چیزی مشخص بود ،تمامی قله‌های دنا را بالا رفتند و تمامی دره‌ها را رصد کردند، برای یک نشانه. نبود که نبود.

با دستور رییس جمهوری بهره برداری از ۴۰ طرح در هرمزگان آغاز شد

تبسم مهر - بندرعباس- ایرنا- بهره برداری از۴۰ طرح بزرگ اقتصادی در هرمزگان با سرمایه گذاری ۶۰ هزار میلیارد ریال شامگاه یکشنبه با دستور رییس جمهوری به صورت ویدئو کنفرانسی و همزمان آغاز شد.

امضای قرارداد ۴هزارمیلیارد ریالی برای حفظ اشتغال و حمایت از تولید ملی

تبسم مهر - تهران- ایرنا- همسو با سیاست‌های دولت برای حفظ اشتغال و حمایت از تولید ملی، بانک صنعت و معدن با هدف تسهیل تامین مالی قطعه سازان گروه سایپا امروز ( ۲۸ بهمن ماه) قراردادی را به ارزش چهار هزار میلیارد ریال امضا کرد.

۱۸درصد محصولات کشاورزی استراتژیک کشور تولید خوزستان است

تبسم مهر - اهواز - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با بیان اینکه بیش ۱۶ میلیون تن محصولات کشاورزی در این استان تولید می‌شود گفت: حدود ۱۸ درصد محصولات کشاورزی استراتژیک کشور در این استان تولید و برنامه ریزی برای افزایش تولیدات صورت گرفته است.

پنجمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود

تبسم مهر - پنجمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع انرژی پیشران اقتصاد ایران، همزمان با سالروز ابلاغ سیاست‌های کلی و روز اقتصاد مقاومتی، ۲۹ بهمن ماه در دانشگاه علم و صنعت برگزار می‌شود.

گمشدگان آمار، سرگردان در خیابان‌ها

تبسم مهر - مساله دستفروشی در کشور هرازگاهی به یک سوژه داغ میان کارشناسان، متولیان و رسانه‌ها تبدیل می‌شود، در حالی که هنوز راهکار مناسبی برای نحوه تعامل با آنان پیدا نشده و هر روز با توجه به شرایط اقتصادی کشور بر تعداد آنها افزوده می‌شود.

پنجمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی فردا برگزار می‌شود

تبسم مهر - پنجمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با موضوع انرژی پیشران اقتصاد ایران، همزمان با سالروز ابلاغ سیاست‌های کلی و روز اقتصاد مقاومتی، فردا ۲۹ بهمن ماه در دانشگاه علم و صنعت برگزار می‌شود.

اظهارات همتی درباره جوسازی‌های اخیر در بازار ارز

تبسم مهر - رییس کل بانک مرکزی گفت: برخی علاقمند به برهم زدن بازار ارز و ایجاد نوسان در آن هستند و تلاش کرده اند بر موج افزایشی سوار شوند و نوساناتی هر چند اندک در بازار ایجاد کنند که بانک مرکزی برای جلوگیری از بی ثباتی در بازار حضور دارد و در صورت ضرورت، اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

روزانه ۱۲۰ میلیون لیتر بنزین و گازوئیل یورو ۵ در کشور تولید می‌شود

تبسم مهر - بندرعباس- ایرنا- معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش با اشاره به پیشرفت در تولید فرآورده‌های نفتی در پالایشگاههای کشور، گفت که در زمان حاضر روزانه ۱۲۰ میلیون لیتر بنزین و گازوئیل یورو ۵ تولید می‌شود.

خودکفایی ۹۰ درصدی در زمینه تجهیزات جایگاه‌های سوخت

تبسم مهر - تهران- ایرنا- مدیرعامل مرکز مطالعات و برنامه ریزی جایگاه‌های عرضه سوخت گفت: حدود ۹۰ درصد تجهیزات جایگاه‌های عرضه سوخت (بنزین، گازوییل و گاز) داخلی سازی شده که امکان صادرات آنها به کشورهای همسایه فراهم است.

منابع اعتباری حمایت از فناوری و ایده‌های نو ۹ برابر می‌شود

تبسم مهر - کرمانشاه- ایرنا- معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ از افزایش ۹ برابری منابع مالی حوزه حمایت از نوآوری و فناوری‌های جدید خبر داد و گفت: این معاونت در راستای حمایت از رشد و توسعه کشور در همه زمینه‌ها از هر ایده و فناوری نو استقبال می‌کند.

گزارش وزارت صنعت از نوسان نرخ تیرآهن، میلگرد و سیمان

تبسم مهر - تهران- ایرنا- وزارت صنعت، معدن و تجارت در بررسی قیمت تیرآهن، میلگرد و سیمان مربوط به نرخ‌های آبان ماه امسال اعلام کرد: قیمت تیرآهن نمره ۱۴ و میلگرد آجدار ۱۴، به ترتیب نسبت به آبان ۹۶ بیش از ۹۱ و ۱۰۲.۶ درصد رشد دارد.

آرامش بر بازار شب عید حاکم خواهد بود

تبسم مهر - تهران- ایرنا- تشکل‌های اتحادیه بارفروشان و میوه فروشان در نشستی با رئیس اتاق اصناف ایران، اعلام کردند با تمهیداتی که تاکنون اندیشیده شده، «تامین، تهیه و توزیع میوه ایام پایانی سال» با هیچ مشکلی مواجه نخواهد شد و آرامش بر فضای بازار شب عید حاکم خواهد بود.

اسپانیا و امارات&#۱۶۰;نصف زعفران ایران را به نام خود صادر می‌کنند

تبسم مهر - اسپانیا و امارات با خرید ۵۰ درصد زعفران ایران در صدر مشتریان زعفران صادراتی ایران قرار دارند که&#۱۶۰; پس از انجام تغییراتی در بسته بندی و بعضاً کیفیت، آن را به کشورهای دیگر صادر می‌کنند.

جزئیات تامین مالی پروژه‌های نفتی از طریق بورس

تبسم مهر - عضو هیات مدیره سازمان بورس از انتشار ۱۰هزار میلیارد ریال اوراق منفعت برای تامین مالی پروژه‌های نفتی خبر داد و گفت: عمر این اوراق سه ساله و سود آن ١٩درصد است.

مردم در صورت مشاهده تخلف درباره ذبح شرعی آن را با نام برند گزارش کنند

تبسم مهر - مسئول صید و ذبح حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور گفت: در صورتی که ادعای عرضه طیور بدون ذبح شرعی صحت داشت، ناشران عکس جعلی در شبکه‌های مجازی به طور حتم نام برند و کشتارگاه را در عکس‌های منتشر شده مخدوش نمی‌کردند.

توقف صادرات نفت و فراورده‌های نفتی به ایران

تبسم مهر - وزارت منابع طبیعی اقیلم کردستان از توقف صادرات نفت خام و فراورده به ایران علی رغم توافقات قبلی که بین ایران و اقلیم کردستان وجود داشت خبر داد.

عراق در حمایت از توافق اوپک تولید نفت از میدان مجنون را کاهش می‌دهد

تبسم مهر - یک مقام مسئول در وزارت نفت عراق اعلام کرد که این کشور تولید نفت را از میدان مجنون که در گذشته ۲۲۰ هزار بشکه در روز بود را به رقم ۱۰۴ هزار بشکه در روز کاهش می‌دهد.

بارش برف در برخی شهرها از سه‌شنبه/افت دما تا ۸ درجه در شمال شرق

تبسم مهر - روز سه‌شنبه در استان اردبیل بارش برف، در سواحل خزر بارش باران و در ارتفاعات بارش برف، در استان گلستان برف و باران، در استان‌های خراسان شمالی و رضوی بارش برف و در خراسان جنوبی هم برف و باران پیش‌بینی می‌شود.

رشد ۲۶۰ تومانی قیمت دلار و ثبات قیمت سکه+ جدول

تبسم مهر - امروز در بازار تهران قیمت سکه طرح جدید بدون تغییر نسبت به روز گذشته، ۴ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان و دلار با ۲۶۰ تومان رشد قیمت ۱۲۳۶۰ تومان داد و ستد شد.

کاهش ۱۰ درصدی ترافیک راه‌ها/۱۲ جاده مسدود است

تبسم مهر - براساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد ۲۲۰۴ دستگاه تردد شمار جاده‌ای، کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته نسبت به روز قبل ۱۰.۱ درصد کاهش نشان می‌دهد، در همین مدت بیشترین تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ ثبت شد.

مسببان مشکلات ارزی و تاراج اموال مردم مجازات شوند

تبسم مهر - رئیس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت با ارسال نامه ای به دادستان تهران خواستار پی گیری و مجازات مسببان اصلی مشکلات ارزی و تاراج دهندگان اموال مردم در موسسات غیرمجاز مالی و اعتباری شد.

سوءمدیریت تولیدکننده یا مدیریت درست دلالان؟

تبسم مهر - درحالی که خودروسازی‌های کشور در فکر امضا و اجرای قراردادهای پسابرجامی به سر می‌بردند، ترامپ از برجام خارج شد و شرایط سختی را بر خودروسازان حاکم کرد و کار به جایی رسید که پراید با سن بیش از ۲۰ سال هم هوس افزایش قیمت کرد و از قیمت ۲۲ میلیون تومان به ۴۶ میلیون تومان در یک سال رسید.

دولت دست دلالان را از بازار نهاده‌های دامی کوتاه کند

تبسم مهر - تهران- ایرنا- رییس انجمن صنفی گاوداران، از روان سازی توزیع نهاده‌های دامی یارانه ای شرکت پشتیبانی امور دام خبرداد و گفت: برای ادامه حیات صنعت دامی کشور انتظار می‌رود دولت، دست دلالان و واسه گران را از بازار نهاده‌های دامی کوتاه کند.

تلاش کردند به بهانه پالرمو بازار ارز را دچار نوسان کنند

تبسم مهر - رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به تلاش برخی عوامل برای بر هم زدن بازار ارز گفت:بانک مرکزی برای جلوگیری از بی ثباتی در بازار حضور دارد و در صورت ضرورت، اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

اگر ادعای عرضه طیور بدون ذبح شرعی صحت داشت، نام کشتارگاه مخدوش نمی‌شد

تبسم مهر - مسئول صید و ذبح حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان دامپزشکی کشور گفت: در صورتی که ادعای عرضه طیور بدون ذبح شرعی صحت داشت، ناشران عکس جعلی در شبکه‌های مجازی به طور حتم نام برند و کشتارگاه را در عکس‌های منتشر شده مخدوش نمی‌کردند.

تعطیلی تولید با تصویب ماده ۱۲ طرح اصلاح قانون استفاده از توان داخل

تبسم مهر - برخی تشکل‌های کارفرمایی در نامه ای به شورای نگهبان اعلام کردند: در صورت تصویب ماده ۱۲ طرح اصلاح قانون استفاده از توان داخل به یکی از جدی‌ترین مشکلات تولید در کشور تبدیل می‌شود و نتیجه ای به جز تعطیلی تولید و به تبع آن بیکاری جوانان نخواهد داشت.

عرضه ارز به‌زودی افزایش می‌یابد

تبسم مهر - همتی با اشاره به فعالیت عده‌ای برای ایجاد تلاطم در بازار ارز نوشت: این عوامل، اطمینان دارند با صدور مجوز اخیر بانک مرکزی به برخی صادرکنندگان برای عرضه ارز خود در صرافی‌ها در یک ماه باقی‌‌مانده سال، تعادل بازار به نفع عرضه به هم خواهد خورد.

ارز مسافرتی هم‌قیمت بازار شد

تبسم مهر - امروز ارز مسافرتی هم‌قیمت بازار آزاد فروش رفت و هر یورو ۱۴ هزار و ۲۱۰ تومان قیمت خورد.

آخرین قیمت طلا، سکه و ارز در بازار

تبسم مهر - قیمت سکه و طلا امروز و در دومین روز هفته، نسبت به روز قبل اندکی افزایش داشت و در بازار ارز، ارز مسافرتی برای هر یورو ۱۴ هزار و ۲۱۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

نقدینگی بانکها صرف ساخت مال‌ها و برج‌های عاج می‌شود!

تبسم مهر - رئیس مجمع کارآفرینان ایران از رشد نقدینگی کشور نسبت به ۱۰ سال گذشته خبر داد و گفت: با وجود آن که بسیاری از کشورها رشد نقدینگی را تجربه کردند اما به دلیل آن که نقدینگی‌هایشان را در بخشهای مولد و اشتغال هزینه کردند هیچگاه با تورم فزاینده و افسارگسیخته مواجه نشدند.

وزارت نفت مکلف به عرضه نفت خام و میعانات گازی در بورس انرژی شد

تبسم مهر - تهران-ایرنا-نمایندگان مجلس شورای اسلامی، وزارت نفت را مکلف کردند ماهانه حداقل دو میلیون بشکه نفت خام سبک، دومیلیون بشکه نفت خام سنگین و دو میلیون بشکه میعانات گازی پارس جنوبی را به صورت منظم و مستمر در بورس انرژی عرضه کند.

رابطه شکرآب نیما و صادرکننده‌ها بعد از فعالیت ۶ ماهه

تبسم مهر - تهران- ایرناپلاس- کمال سیدعلی، معاون ارزی سابق بانک مرکزی معتقد است که کارنامه ۶ ماهه سامانه نیما (ورود ۸ میلیارد یورو) نشان می‌دهد که صادرکننده‌ها با این سامانه همکاری لازم را نداشته‌اند.

۱۳۳ هزارتن گوشت قرمز وارد کشور شد

تبسم مهر - تهران - ایرنا - یک مقام مسئول وزارت جهاد کشاورزی از واردات ۱۳۳ هزار تن انواع گوشت قرمز در دهه نخست بهمن ماه امسال خبرداد و گفت: بر اساس آمار گمرک، امسال ۹۷ هزار تن گوشت منجمد گوساله، ۳۶ هزارتن لاشه گوشت گوسفندی به کشور وارد شد که نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۴۶ درصد افزایش دارد.

۸۰ درصد ظرفیت بنادر اصلی کشور بدون استفاده مانده است

تبسم مهر - تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: ۵۶ درصد سواحل خلیج فارس به ایران تعلق دارد اما از آن به خوبی استفاده نشده است؛ تنها از ۲۰ درصد ظرفیت ۱۱ بندر اصلی تجاری کشور بهره گرفته ایم و ۸۰ درصد ظرفیت این بنادر بدون استفاده مانده است.

«هدفمندی» به «هدرمندی» تبدیل شد

تبسم مهر - تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون انرژ ی و محیط زیست اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی ایران با بیان اینکه هدفمندی در بخش تولید اجرا نشد و یارانه ای به این بخش پرداخت نشد، گفت: هدفمندی در عمل به «هدرمندی» تبدیل شد.

روستاییان ۱۶ درصد بیکاران کشور را در بر می‌گیرند

تبسم مهر - تهران- ایرنا- دبیر همایش ملی چشم انداز توسعه پایدار روستایی ایران گفت: ما در کشوری زندگی می‌کنیم که ۲۶ درصد جمعیت آن در روستاها ساکن هستند و حدود ۱۶.۸ درصد از جمعیت بیکاران کل کشور را روستاییان تشکیل می‌دهند.

رتبه استاندارد ایران در جهان ارتقا یافت

تبسم مهر - گناوه- ایرنا- مدیرکل هماهنگی امور استان‌های سازمان ملی استاندارد ایران گفت: این سازمان در سطوح بین المللی باوجود مشکلات و تنگناها به موفقیت هایی مهم نایل شده و امسال در بین ۱۶۳ کشور عضو سازمان جهانی استاندارد از رتبه ۳۲ به ۲۱ ارتقا یافت.

پاسخ نوبخت به اما و اگرهای یارانه ۴۲۰۰ میلیاردی

تبسم مهر - تهران- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت: هر ماه ۴۲۰۰ میلیارد تومان به عنوان یارانه نقدی پرداخت می‌شود اما این رقم فقط مربوط به یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی واریزی به ازای هر فرد نیست.

رئیس جمهوری فردا ۲ طرح پالایشی در بندرعباس افتتاح می‌کند

تبسم مهر - تهران- ایرنا- ۲ طرح مهم پالایشی فاز سوم پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج‌فارس و پروژه افزایش تولید پالایشگاه نفت بندرعباس فردا (دوشنبه) با حضور رئیس‌جمهوری به بهره‌برداری می‌رسد.

«پایش» میزبان کارآفرینان برتر کشور

تبسم مهر - تهران- ایرنا- تهیه کننده برنامه تلویزیونی «پایش» گفت: به مناسبت سالروز ابلاغ سیاست‌های کلی «اقتصاد مقاومتی» این برنامه امشب میزبان چهار کارآفرین برتر کشور در حوزه‌های مختلف خواهد بود که ضمن معرفی کسب و کار خود، رمز موفقیت خود را بیان کنند.

سایپا: روزانه ۲۰۶۲ خودرو تولید و به بازار عرضه می‌شود

تبسم مهر - تهران-ایرنا- گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد: در راستای روند رو به رشد تولید، هفته گذشته به صورت میانگین روزانه ۲ هزار و ۶۲ دستگاه خودرو تولید و به بازارعرضه شده و این روند ادامه دارد.

رئیس سازمان ملی بهره وری: نتوانستیم به وظایف خود عمل کنیم

تبسم مهر - تهران- ایرنا- رئیس سازمان ملی بهره وری گفت: با توجه به مشکلات سازمان بهره وری همچون فقدان بودجه لازم، نبود تناسب بین اختیارات و وظایف و مشکلات ساختاری آنچنان که شایسته است نتوانستیم به وظایف خود عمل کنیم.

ونزوئلا نفت بیشتری به چین صادر می‌کند

تبسم مهر - پکن-ایرنا- سفیر ونزویلا در چین تاکید کرد کشورش نه تنها تسلیم تحریم‌های آمریکا نمی‌شود بلکه نفت بیشتری هم به چین صادر خواهد کرد.

همتی: برخی در بازار ارز به دنبال موج سواری و ایجاد نوسان هستند

تبسم مهر - تهران- ایرنا- رئیس کل بانک مرکزی نوسان‌های اخیر در بازار ارز را ناشی از موج سواری برخی دانست و تاکید کرد: این بانک برای جلوگیری از بی ثباتی در بازار حضور دارد و در صورت ضرورت، اقدام‌های لازم را انجام خواهد داد.

بورس ۹۵۸ واحد افت کرد

تبسم مهر - تهران- ایرنا- شاخص بورس امروز (یکشنبه) با افت ۹۵۸ پله ای نسبت به دیروز، در جایگاه ۱۵۶ هزار و ۱۵۵ واحدی ایستاد.

ادامه رشد نرخ‌ها در بازار سکه

تبسم مهر - تهران- ایرنا- فعالان بازار طلا امروز (یکشنبه) هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید را چهار میلیون و ۳۷۰ هزار تومان فروختند که بیانگر حفظ روند افزایشی مسکوکات طلا در بازار است.

مردم از مراکز معتبر گوشت مرغ خریداری کنند

تبسم مهر - تهران- ایرنا- در پی انتشار تصاویری در شبکه‌های مجازی مبنی بر عرضه مرغ هایی بدون رعایت ذبح شرعی در بازار، یک مسئول در سازمان دامپزشکی کشور توصیه کرد: برای حفظ سلامت جامعه مردم از مراکز معتبر محصولات پروتئینی خود به ویژه گوشت مرغ را خریداری کنند.

ماهانه ۲ کتاب صوتی برای انجمن نابینایان تولید می‌شود

تبسم مهر - تهران- ایرنا- انجمن نابینایان ایران و شرکت پرداخت الکترونیک سداد(وابسته به بانک ملی) امروز(یکشنبه) با امضای تفاهم نامه ای توافق کردند این شرکت ماهانه ۲ کتاب مورد نیاز این انجمن را به صورت صوتی تهیه و در اختیار آنها قرار دهد.

دوران طلایی مسکن/افزایش ۴.۳ برابری واحدهای مسکونی کشور در ۴ دهه اخیر

تبسم مهر - طی ۴ دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی تعداد خانوارهای کشور از ۶.۷ میلیون خانوار به ۲۴.۲ میلیون خانوار افزایش یافته (رشد ۳.۶ برابری) و تعداد واحدهای مسکونی از ۵.۳ میلیون واحد به ۲۲.۸۳ واحد یعنی ۴.۳ برابری رسیده است.

رئیس سازمان ملی بهره وری: آمار مرکز آمار برای اعلام بهره‌وری کفایت نمی‌کند

تبسم مهر - رئیس سازمان ملی بهره وری با بیان اینکه، برآورد اولیه بهره وری دستگاههای اجرایی در اردیبهشت ۹۸ اعلام خواهد شد، گفت: انتهای سال ۹۸ نیز تخمین دوم بهره وری دستگاههای اجرایی اعلام می‌شود.

قیمت خودرو امروز ۱۳۹۷/۱۱/۲۸|پراید ۴۷ میلیون تومان شد

تبسم مهر - گزارش امروز خودرو حکایت از روند صعودی قیمت‌ها دارد به نحوی که امروز خانواده پراید شاهد رشد ۱ تا ۲ میلیون و ۵۰۰هزار تومانی و خانواده پژو ۲۰۶ با افزایش ۵ میلیون تومانی قیمت‌ها روبه روست.

بهره برداری از ۱۶۰۰ میلیارد تومان پروژه بندری و دریایی هرمزگان

تبسم مهر - وزیر راه با بیان این که امروز تحریم در شرایط جدید از تعقیب و مراقبتی که آمریکایی‌ها انجام می‌دادند فراتر رفته و به صورت اقدام و عمل تحریم می‌کنند، گفت:امروز با حضور رئیس جمهوری ۱۶۰۰ میلیارد تومان پروژه بندری و دریایی در هرمزگان افتتاح می‌شود.

حال صنعت کشور خوب نیست/ هشدار بروز بیکاری گسترده

تبسم مهر - رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان این که تصمیمات سوء مدیریتی عرصه را برای فعالان بخش خصوصی تنگ‌تر کرده است هشدار داد وضعیت صنعت در سال جاری مناسب نبوده و در صورت ادامه این روند شاهد بیکاری گسترده در کشور خواهیم بود.

صادرات مرغ تا پایان ماه رمضان با ابلاغ رئیس‌جمهور ممنوع شد

تبسم مهر - وزیر صنعت با اعلام ابلاغیه رئیس‌جمهور مبنی بر ممنوعیت صادرات مرغ اعلام کرد که با توجه به اینکه قیمت مرغ در بازار داخلی به‌شدت افزایش یافته، صادرات این محصول از ابتدای اسفند ماه سال جاری تا پایان ماه رمضان سال آینده ممنوع است.

&#۱۷۱;منشور اقتصاد در گام دوم&#۱۸۷;|لزوم مردمی کردن اقتصاد با شتاب بخشیدن به واگذاری‌ها

تبسم مهر - در حالی رهبر معظم انقلاب به درستی و دقت نظر کامل در بخشی از بیانیه خود بر "مردمی کردن اقتصاد و تصدی‌گری نکردن دولت" به عنوان یکی از راه‌های بهبود حل مشکلات کنونی اقتصاد تاکید کرده که دولتمردان نباید منافع شخصی را بر منافع مردم ارجحیت دهند.

همتی: تعادل بازار ارز در ماه پایانی سال به‌نفع عرضه به‌هم خواهد خورد

تبسم مهر - رئیس‌کل بانک مرکزی تأکید کرد با صدور مجوز اخیر بانک مرکزی به برخی صادرکنندگان برای عرضه ارز خود در صرافی‌ها در یک ماهه باقیمانده سال تعادل بازار به‌نفع عرضه به‌هم خواهد خورد.

فروشنده در بازار خودرو زیاد شد؛ جولان نمایندگی‌ها در فضای مجازی

تبسم مهر - در حال حاضر با وجود عرضه قطره چکانی خودرو در بازار عمده معاملات و حتی پیدا کردن مشتری توسط فروشندگان و نمایندگی‌های فروش شرکت‌های خودروساز در فضای مجازی انجام و ظرف چند روز خودرو آن هم با قیمت روز به دست خریدار می‌رسد.

&#۱۷۱;گام دوم&#۱۸۷;، انقلابی در عرصه تحول‌گرایی نیروی انسانی است

تبسم مهر - معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که پیام رهبر معظم انقلاب، انقلاب دیگر در عرصه تحول‌گرایی نیروی انسانی است، گفت: پیام رهبر معظم انقلاب به مناسبت چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی فصل‌الخطاب همه ماست.

آخرین اخبار

مخالفت لبنان با حضور نیرو‌های ترکیه در شمال سوریه

حمله توپخانه‌ای رژیم صهیونیستی به مقر حماس در غزه

گسترش اعتصاب غذای زندانیان اندیشه در زندان‌های رژیم سعودی

شکست تروریست‌های داعش در خانقین عراق

ناپولی 0 - تورینو 0/ پارتنوپی از نبرد برای قهرمانی انصراف داد

سلیمانی: برای گرفتن میزبانی مسابقات جهانی رایزنی می‌کنیم/ تعداد کورت‌های اسکواش 2 برابر شده است

اینتر 2 - سمپدوریا 1/ پیروزی نراتزوری در غیاب کاپیتان خلع شده

سن اتین 0 - پاری سن ژرمن 1/ امباپه جور مصدومیت نیمار و کاوانی را کشید

خورشیدی جایگزین فغانی شد!

از ماجرای سرقت 300 هزار یورویی و به تاخیر افتادن رای پرونده قائدی تا دیدار کارلوس کی روش با فیل بزرگ!

جنگ ضربدری در استقلال/ انتقام یحیی یا هت تریک برانکو/ مسیر دشوار خارجی‌های سرخابی

با کودک خبرچین چه برخوردی کنیم؟

سهم 6 درصدی تجارت دریایی منطقه در بندر شهید رجایی/ فاصله بسیار زیاد ایران با سند چشم‌انداز کشور

گره خوردن منافع تجاری کشور‌های همسایه عاملی برای دور زدن تحریم‌ها / منطقه آزاد ارس قطب تولید محصولات گلخانه‌ای است

تلاش کردند به بهانه پالرمو بازار ارز را دچار نوسان کنند

قیمت طلای 18 عیار به 392 هزار تومان رسید + جدول

کمبودی در عرضه مرغ شب عید نداریم/ نرخ واقعی هر کیلو مرغ 15500 تومان

سالانه 6 میلیارد متر مکعب از آب‌های زیرزمینی برداشت می‌شود

4.249 میلیارد تومان فقط مختص یارانه نقدی نیست

شایعه حذف ارز 4200 تومانی بر نوسان بازار دامن زد/ کمبودی در توزیع برنج خارجی وجود ندارد

سایپا نسبت به هفته گذشته 45 درصد رشد تولید داشت

پنجمین عرضه نفت خام در بورس فردا انجام می‌شود/فروش ماهانه نفت در بورس انرژی در سال 98

قیمت سکه و ارز در بازار تهران سربالا شد/ عبور خودرو از ایست قیمت

خدمت الکترونیکی استعلام سهام عدالت به اپلیکیشن دولت همراه اضافه می‌شود

افزایش سرعت تکمیل پروژه‌های دولت با تامین مالی از بازار سرمایه

رشد واردات گوشت در سال 97/تلاش بانک مرکزی برای جلوگیری از بی‌ثباتی بازار ارز

صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی 29 بهمن ماه

آیا سال آینده معافیت‌های مالیاتی اصلاح خواهد شد؟

چند درصد از مشکلات اقتصادی کشور مربوط به تحریم‌هاست؟

فعالیت 30 هزار متخصص زن در کشور/ فعالیت 330 پایگاه خیر ساز اورژانس در کشور